Humor.pl maskotka
dodaj dodaj plik/materiał oczekujące zobacz oczekujące (0)
eyes
vote
Twoja ocena:
12345
Stara babcia idzie do apteki.
- Chciała bym sobie jeszcze trochę pofiglować z mężem. Znajdzie się coś? - mówi do sprzedawcy.
- Tak, tu ma pani 2 opakowania jedno z czerwonymi tabletkami jest dla pani, a drugie z niebieskimi dla męża. Proszę zażyć po 1 tabletce - mówi sprzedawca.
Babcia ucieszona wraca do domu. Myśli sobie, że 1 tabletka może nie wystarczyć więc wzięła całą garść tabletek. Mężowi dała czerwone, a sama wzięła niebieskie.
Babcie tak usztywniło, że przez miesiąc nie mogła się ruszyć, a mężowi pootwierały się rany z 2 wojny światowej.


dodano:
Dodał: Humor.pl
Tagi:
idzie    stara    apteki    babcia    bym    chciała    sobie   

Znalezione na: icon Dowcipy JeJa.pl
Wyświetleń: 626
Ocena: 0,0 (0)
Aby móc dodawać komentarze musisz się zalogować.
zaloguj się
nowosc
Właściciele siłowni i klubów fitness w pierwsze... Kacper Ruciński - Dubbing zwierzątek Nieudany żart o śmierci Hanki Mostowiak Najsłodsza lekcja samoobrony Nagle tak cicho zrobiło się w moim świecie bez... Zakładając kask miej benzynę we krwi, ale olej... Przeszłości nigdy nie zmienisz Rozterki egzystencjalne oznaczają, że dużo myślisz... Nie zmarnuj tego weekendu Przyjaźń jest jak most, który łączy ludzi Zniszczyłem twoje prezenty Kobieta nigdy nie powinna biegać za mężczyzną!... Pilnie poszukiwany Chciałem po świętach zrzucić zbędne kilogramy... Taksówka pana premiera Tuska Wspólna starość Podryw Ile waży kilogram kota? Polska kadra świetnie się zaprezentowała w spotkaniu... Tymczasem gdzieś w Polsce trwa niekończący się... Zabawne to, że kiedy widać u psa żebra, kości... Jesteś brzydki z jednego powodu Nie każda kobieta to wredna suka Sesja? To już?! Od pracoholika do alkoholika Zamiast wprowadzać nowe testy na prawo jazdy Bardzo winne psy 2 Kablowanie "Ja to muszę być na twoim ślubie, 37-38cm w 5 minut – Ciasteczka BeBe Międzynarodowy Dzień Przytulania Sześciolatek - świetny pracownik! Rajdy samochodowe Brak odwagi To wielkie szczęście Pamiętaj kobieto Wiosna się zbliża Chłop Śląski Łazienka w pociągu Udało ci się dotknąć językiem łokcia? Dennis Hwang - najpopularniejszy i najmniej znany... Al i jego żarty o grubych babach Nie mów żegnaj Jestem twoim wymarzonym prezentem Przyjaźń 31 stycznia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Przytulania... Monotonny związek raczej nie przetrwa
© 2011 HUMOR.pl | Wykonanie: INTERSON.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone